cowtrawiepiszczy

Wszystko o wszystkim


#1 2008-03-15 10:09:16

SimoN

Administrator

1927612
Skąd: Big City =Oświęcim=
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 36

Wywiad z Bartkiem Kędzierskim

Woytechu: Czy Bartek Kędzierski ma dużo pomysłów na nowe odcinki "Włatców"? Szkoda by było, żeby serial "umarł" z powodu braku pomysłów na odcinki, ponieważ jest robiony wzorowo :].

Bartek Kędzierski: Mam duzo pomyslow. Wspomnienia z dziecinstwa do prawdziwa kopalnia, a do tego zawsze mozna sie wspomagac wymyslaniem glupotsmiley

Woytechu: Czy w najbliższym czasie będzie oficjalna strona Włatców Móch?

Bartek Kędzierski: Jest taki plan. Jednak wszystko zalezy od TV4. Jesli zdecyduja zeby strona powstala, to powstanie.

Woytechu: Ile godzin dziennie pracujecie?

Bartek Kędzierski: Jesli chodzi o pisanie, to 1 odcinek powstaje w przeciagu 3-4 nocy.

Piotr Krzykwa: Jeden odcinek realizowany jest - nagrania z aktorami ok. 3 godzin, animacja ok. 6 dni, udźwiękowienie ok. 4 dni.

Woytechu: Czy głos Beaty Rakowskiej, która podkłada głos Konieczce, jest jakoś komputerowo przerabiany?

Bartek Kędzierski: żaden z głosów nie jest w żaden sposób przerabiany.

Woytechu: Na koniec chciałbym pozdrowić całą ekipę Włatców Móch i mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytania smiley.

EKIPA: Odpowiedzieliśmy smiley Za pozdrowienia dziękujemy!

Fafek: Witam, na początku chciałbym pogratulować cholernie dobrej roboty wszystkim twórcom WM. Mam także kilka pytań. Czy planowanie jest wydanie Włatców Móch na DVD? 16 odcinek nie ukazał się w telewizji ze względu na zbyt kontrowersyjne treści, ale czy istniałaby możliwość udostępnienia go gdzieś, np. w internecie? Sądzę,że byłoby wielu chętny na obejrzenie go. Mam także pytanie czy możliwa lub planowana jest częstsza emisja serialu? Pozdrawiam Fafek(EH).

Piotr Krzykwa: Planowane jest wydanie WM na DVD, dystrybucją zajmie się firma SPI. Terminy wydania nie są jeszcze znane. 16 odcinek zostanie udostępniny na płycie DVD. Pytania dot. emisji należy kierować bezpośrednio do TV4. Dziękujemy za gratulacje smiley

ZM1JA: Piszę, aby zadać pytanie odnośnie "zakazanego odcinka" Włatców Móch. Na kilku nieoficjalnych stronach waszego serialu czytałem o odcinku, który nie będzie puszczony w TV ze względu na jego intymność "od czołówki do napisów końcowych", lecz będzie sprzedawany na płycie DVD. Chciałbym dowiedzieć się, gdzie będzie można go kupić, kiedy i w jakiej cenie.

Piotr Krzykwa: DVD będzie można kupić we wszystkich dobrych sklepach smiley. Szczegółów wydania jeszcze nie znamy, jak pojawią się jakieś informacje na ten temat, natychmiast opublikujemy na stronie.

Młody leszcz: czy można wiedzieć jak sie nazywa się odcinek 16 odcinek WM (wycofany)

Piotr Krzykwa: ODCINEK 16: "ROMEK I JEGO FRED"

Piotr Borowski: Zwracam się do waszej ekipy z pytaniem o DVD. Czy byłaby możliwość dołączenia do nośnika DVD wszystkich odcinków w formacie 3gp lub mp4 np. jako bonus? w Internecie krążą już takie filmiki ale są głównie z czerwonym kółeczkiem i logiem TV4 w prawym górnym rogu. Są tam również paski poreklamowe. Nie jest to zbyt estetyczne. Nie tylko ja bardzo chciałbym mieć Wlatców Móch również w komórce ale wielu moich znajomych, aby móc oglądać Włatców Móch np. w podróży. I podpowiedź: odcinki w formacie 3gp nie muszą mieć jakiejś wyszukanej jakości. Filmiki które można ściągnąć z Internetu są dobre do oglądania i słuchania a zajmują nie więcej niż 10 MB. Bardzo mile widziane byłyby utwory zespołu "Behavior" wykorzystane w produkcji. W mieście gdzie mieszkam, woj. lubelskie, jest trudno o tytuły takich wykonawców.Kiedy pojawią się Włatcy Móch na DVD to każdy Empik napewno będzie miał je w swojej ofercie.

Piotr Krzykwa: Sugestie dotyczące 3gp lub MP4 przekażemy odpowiedzialnym za wydanie DVD. Chce jeszcze raz podkreślić, że nie mamy możliwości zbyt dużej ingerencji w zawartość materiałów dodatkowych na DVD, gdyż nie jesteśmy jego wydawcą. Wszelkie prawa do serialu posiada TV4. Jesli chodzi o BEHAVIOR to utwory raczej nie znajdą się na płycie DVD, ponieważ zespół pracuje nad własnym krążkiem audio (do tej pory na rynku dostępna jest pierwsza płyta "fort polio"smiley, na którym z pewnoscią znajdą sie utwory zawarte w scieżce dźwiekowej serialu. Nowa płyta BHV zostanie ukończona i wprowadzona na rynek najprawdopodobniej we wrześniu.

vvoitas: Mam do Was kilka pytańsmileyjak chcecie to nie odpowiadajcie ;P) Ile Wy macie lat?? Jak to się wszystko zaczęło - jak wpadliście na pomysł zrobienia WM?? W jaki sposób został wymyślony Czesio?? Ile odcinków zamierzacie jeszcze zrobić?? Kto podkłada głos Andżelice??

Piotr Krzykwa: To narazie dpowiemy na ostatnie pytanie smiley. Andżelika może mówić dzięki Beacie Rakowskiej smiley.

tvmars: Chciałem się zapytać czy twórcy przy tworzeniu serialu korzystają z pomysłów użytkowników stron o WM?

Piotr Krzykwa: Z pewnoscią twórcy zagladaja na serwisy poswiecone WM, ale czy korzystają to ocencie sami.

Kamil Feliga: Mam także pytanie czy możliwa lub planowana jest częstsza emisja serialu?

Bartek Kędzierski: NIE!

pppmaster: Ja chcialem was pochwalic za najlepsza bajke na swicie nawet od south parku i to ze niezgapiliscie od nich zadnego pomylu tylko macie swoj wlasny scenariusz. Jedna prosba to to zebyscie zabardzo nie przegieli z fantastyka bajki np.jak w 10 odc lub 12.Oczywiscie i tak byly fajne.

Bartek Kędzierski: lubimy przeginac, a i tak jest fajnie.

woytehu: Znów do was piszę, ponieważ sobie przypomniałem o pewnej rzeczy. Może w przyszłości dałoby się zorganizować jakiś konkurs na pomysł lub scenariusz do odcinka włatców móch. Oczywiście nagrodą byłaby satysfakcja z tego, że odcinek wg pomysłu zwycięzcy jest w telewizji i może jeszcze coś :]. Co o tym myślicie?

Bartek Kędzierski: Traktuje serial autorsko, wiec raczej nie. Poza tym taki konkurs wymaga duzo dodatkowej roboty, a my i tak ledwo dajemy rade.

rafigd1: Czemu Andżelika występuje tylko w dwóch odcinkach, dodaje ona trochę kontrowersji w serialu.

Bartek Kędzierski: wystepuje w tych odcinkach, w ktorych jest potrzebna i wnosi cos do historii. NIe mozemy wkladac w odcinki postaci drugoplanowych tylko dlatego, ze sa fajne.

rafigd1: Czy stworzycie jakąś postać drugoplanową, taką jak np. Andżelika

Bartek Kedzierski: jest duzo takich postaci (Marcel, Pulkownik, Kierowca Autobusu itp.)

rafigda: Wyjdzie kinowa wersja WM , bo chętnie bym poszedł i inni fani z pewnością też.

Bartek Kędzierski: Jesli TV4 zecyduje sie na produkcje, to na pewno wyjdzie

rafigda: I ostatnie pytanie- skąd wzięliście pomysł na stworzenie tej kreskówki.

Bartek Kędzierski: z zyciasmiley

Marek Kułak: Zwracam sie z pytaniem, prosba do Was jako tworcow serialu Włatcy Móch. Czy moge wykorzystac wizerunek Czesia, Konieczki, Maslany i Anusiaka na koszulkach sprzedawanych np na allegro??? Od razu zaznaczam ze nie bedzie to duzy naklad i nie przyniesie jakis ogromnych zyskow. Postanowilem najpierw napisac maila do Was, gdyz cenie wasza prace, wysilek i zaangazowanie w produkcje tej kreskowki.

Piotr Krzykwa: Prawa do postaci są po stronie TV4. Wykorzystanie wizerunków postaci, muzyki, ścieżki dźwiekowej, itd. w celach komercyjnych bez zgody TV4 jest zabronione. Sankcje wynikające ze złamania prawa autorskiego mogą być bardzo dotkliwe. Jeśli chcesz uzyskać zgodę, proponuje skontaktować się z TV4. Powodzenia.

Młody leszcz: O czym jest 16 odcinek WM (wycofany) i ile jest odcinków 3 seri i czy planujecie 4 serie WM
Piotr Krzykwa: Nie możemy zdradzić o czym jest 16 odcinek. Jak już wcześniej podawaliśmy został wycofany, ponieważ jest zbyt kontrowersyjny. Stacja TV4 nie zdecydowała sie na jego emisję. Bedzie jednak dostępny na DVD. Ogółem (od 1 do 3 serii) zrealizowaliśmy 24 odcinki (włącznie z 16). Dziś rozpoczynają się prace nad 4 serią, przewidziana ilosć odcinków - 7.

joz314: Czy w trzeciej serii pojawią się nowe postacie? Czy prawdą jest że nazwą 21 odcinka jest Urodziny Pani Frał, 22 odcinka: Czesio i koszulka; 23 odcinka: Wycieczka do kościoła; i 24 odcinka: Ślub Czesia i Angeliki? Oraz pytanie do pana Kędzierskiego: Jak pan to robi że pan tak zmienia głos?
Bartek Kędzierski: 1. Tak w trzeciej serii pojawia sie nowe postacie 2. Nie. Odcinki 21-24 maja inne tytuly 3. Robie glupia mine i samo tak wychodzismiley

Kay: ...I mam pytanie do p. Bartka Kędzierskiego: jakie kreskówki lubi Pan najbardziej? smiley
Bartek Kędzierski: Moje ulubione kreskowki to: - Cowboy Bebop - Lain - Filmy Miyazakiego - Neon Genesis Evangelion - Dexter's Lab - Cow and Chicken - Strus Pedziwiatr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanitarka.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.h2o.pun.pl www.animovies.pun.pl www.future-esport.pun.pl